Waluty:

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych
Informacje zbierane przez nas to nazwisko, adres rozliczeniowy i adres wysyłki, numer telefonu, adres e-mail, adresy poczty elektronicznej oraz informacje o karcie kredytowej. Dane są przechowywane w bezpiecznej bazie danych i mogą być dostępne tylko przez administratora witryny z osobistymi zakodowanymi informacjami. Jeśli chcesz, aby informacje zostały poprawione lub usunięte, możesz zadzwonić do nas za każdym razem i dać nam znać, co chcesz nam zrobić. Wszystkie prośby są wypełniane w odpowiednim czasie, a potwierdzenie zostanie wysłane na Twój e-mail, gdy tylko spełnimy Twoją prośbę.
Nasze polityki prywatności są ścisłe i są przestrzegane przez cały czas. Możesz mieć pewność, że wszelkie informacje przekazane do naszej witryny pozostają poufne na zawsze. Poprzez informowanie o naszej polityce promujemy zaufanie i zaufanie dla wszystkich, którzy przekazują informacje, niezależnie od tego, czy kupujesz lub prosząc o podanie konkretnych informacji i rejestracji członków.
Używamy informacji podanych przez siebie podczas składania zleceń lub innych wniosków tylko w celu wypełnienia tego żądania w zadowalający sposób. Nie udostępniamy tej informacji osobom trzecim poza zakresem niezbędnym do wypełnienia tego wniosku. Robimy to samo z informacjami, które podajesz kogoś innego podczas składania zamówienia tylko w celu dostarczenia produktu i potwierdzenia doręczenia. Nie udostępniamy tej informacji stronom zewnętrznym poza zakresem niezbędnym do zrealizowania tego zamówienia.
Możesz zażądać usunięcia lub usunięcia wszystkich informacji o sobie. Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy również odpowiednie kroki w celu zweryfikowania tożsamości przed udzieleniem dostępu lub dokonaniu korekt.
Użyj adresów e-mail zwrotnych, aby odpowiedzieć na otrzymany przez nas e-mail. Te adresy nie są wykorzystywane w żadnym innym celu i nie są udostępniane osobom trzecim. Aby zapobiec nieupoważnionemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić właściwe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy procedury, fizyczne, elektroniczne i administracyjne w celu zabezpieczenia i zabezpieczenia informacji zbieranych online.
Powrót